KEOPE to sú dlažby, obklady a mozaiky v elegantnom štýle dokonale imitujúce prírodné materiály ako drevo a kameň, ale taktiež kreatívne vzory od špičkových dizajnérov. Má širokú ponuku dlažieb v hrúbkach 20 aj 30 mm a zároveň zaujímavé série vo veľkých formátoch 120x278, 120X240 cm.

Katalógy na stiahnutie

Novinky Cersaie 2023

Generálny katalóg 2023

20 mm 2023/2024

PLATE

DISTRICT

HERITAGE

JOURNEY

MARBLES

OMNIA

ARTEMIS

LINEO

Novinky z Cersaie 2023

Nová kolekcia Plate je inšpirovaný industriálnym svetom, fascinovaný pokrokom a leskom.

Kolekcia District evokuje dynamickú príťažlivosť porcelánových dlaždíc s betónovým efektom, spája surovú krásu brutalizmu s modernou túžbou prelínať sa s prírodou.

Nadčasový oceán sa stretáva s impozantnými útesmi Dorset v kolekcii Heritage, ktoré pripomínajú zložitý dizajn kamenných porcelánových dlaždíc.

So sériou Syntech Keope pridáva k svojim zmluvným produktom rad porcelánovej kameniny so živicovým efektom, ktorý je určený na pokrytie podláh a stien interiérov s príjemnou a diskrétnou atmosférou.

Teplo, útulnosť a zmysel pre intimitu, ktoré vytvárajú dekoratívne dlaždice Journey, prinášajú krásu prírody do vášho domova. Vďaka širokej škále veľkostí, farieb a dizajnov sú tieto všestranné dlaždice ideálne pre vnútorné aj vonkajšie priestory. Vďaka tejto kolekcii pribudli nové botanickégeometrické dekory.