MARCA CORONA bola založená v roku 1741. Je to najstaršia keramická fabrika v Sassuolo. Už viac ako storočie sleduje vývoj keramického priemyslu, s použitím stále dokonalejšej techniky a estetickej inšpirácie, s cieľom začať nové trendy v dizajne keramiky. Kompletný a všestranný sortiment produktov od radu Linea 1741 malých rozmerov s nadčasovou príťažlivosťou až po inovatívne 6 mm hrubé dosky 120x278 cm a sériu HiThick pre vonkajšie použitie.

Katalógy na stiahnutie

MARCA CORONA 
2023

1741 Line
2023

OUTDOOR SOLUTION 
HITHICK 20 MM 2023

METAL PROFILES

návrhy kúpeľní
podľa štýlov

Novinky z Cersaie 2023

Scultorea je nová kolekcia Marca Corona, ktorá evokuje jemnosť carrarského mramoru a čaro Apuánskych Álp. Materiál, ktorý uctieval Michelangelo, leží v srdci inšpirácie za kolekciou Scultorea, ktorá premieňa kúzlo mramoru na svetlé a bohato žilkované povrchy so širokou škálou odtieňov a materiálov pre originálne a všestranné riešenia, od bielej po sivú až po hlboká čierna s diamantovými odtieňmi.

Vulcanica je inšpirovaná rovnomennou prapodstatou a jemným a vzácnym dozvukom kovov: prúdením lávy, medzi tancujúcimi lapilli a neustále sa meniacou energiou. Vulcanica, charakterizovaná elegantnou a modernou paletou, harmonickou v materiáloch ako drevo, mramor a kameň, osvetľuje každodenné priestory tým, že prepožičiava textúru a teplo.

Nová kolekcia Iridea vás prenesie do čarovnej krajiny, kde sa svetlo rozpína v kaskáde pastelových tónov a premieňa prostredie na miesto pokoja. Paleta odtieňov je umelecky vyjadrená interpretáciou trendu Color Shift, ktorý sa kĺže po stenách ako jemný záves.