Dizajnové radiátory

Rebríkové radiátory nie sú samozrejme určené výlučne do kúpeľní, ale tam si asi vieme tieto radiátory predstaviť najlepšie. Pretože ak vyjdete z horúcej vane do studenej kúpeľne, je to nepríjemný zážitok, ako keď po studenej sprche na záver kúpania vystúpite do príjemne vykúreného priestoru.

Radiátory do kúpeľne

V súvislosti s nimi nemusí byť reč len o kúpaní. Táto miestnosť z povahy činností, ktoré v nej prevádzkujeme - teda umývanie, kúpanie, pranie, nehovoriac už o tom, že tu často tiež vešiame prádlo - vykazuje spolu s kuchyňou v byte najvyššiu vlhkosť. A tú má zase veľmi rada pleseň. A tá produkuje alergény, ktoré môžu byť pre náš organizmus veľmi nebezpečné. Suchý priestor však plesne nemaju radi. Takže kúrenie v kúpeľni radiátormi, spojené s rozumným vetraním, je naozaj dôležité.

Ďalšie funkcie radiátorov

Horizontálne rúrkové (rebríkové) konštrukcie radiátorov môžeme, využiť napríklad ako sušiak na uteráky. Tieto radiátory nemusia byť len v kúpeľni, ale využiť ich môžeme napríklad aj v kuchyni.

Široký výber veľkostí a typov

Rebríkové radiátory máme na výber v rôznych veľkostiach a vo viacerých základných radoch. Preto nám ponúkajú možnosť vybrať si ich aj pre ďalšie miestnosti, kde napríklad z priestorových dôvodov nechcete mať klasické doskové radiátory. Možno ich použiť v teplovodných sústavách s núteným i samospádovým obehom.

Kúrenie, ktoré je krásne 

Vykurovacie telesá dnes už nemusíme skrývať. Na jednej strane je to pre odovzdávanie tepla nepraktické, a tiež nové typy radiátorov majú moderný dizajn a charakteristickým spôsobom dotvárajú prostredie v byte či dome. Výborné je aj to, že nie sme limitovaní len na klasickú bielu alebo slonovinovú farbu radiátorov. Dokonale dokážu premeniť miestnosť aj veselé farby - či metalické odtiene radiátorov. Jednoducho môžeme voliť podľa priestoru, v ktorom nás budú tieto dizajnové radiátory hriať.