Portugalský výrobca dlažieb a obkladov MARGRES ponúka rôznorodý sortiment pre každého, ktorý nasleduje aktuálne trendy a ponúka širokú škálu farieb na dotvorenie každej domácnosti. MARGRES, ktorý patrí do konzorcia PANARIA GROUP sa snaží vytvárať produkty, ktoré kopírujú prírodné vzory a práve preto vytvára príjemný priestor, ktorý sa dá skombinovať s akýmikoľvek doplnkami a zariadením. Výnimočný je aj produkciou veľkých formátov 100x300, 100x250 alebo 120x260 cm.

Katalógy na stiahnutie

MARGRES 2024

LINEA
veľké formáty

ENDLESS
veľké formáty - mramory

120x120 cm
kolekcie

STAGE

METROPOLIS

NATURAL
drevá

OUTDOOR
hr. 20 mm

Novinky z Cersaie 2023

Výber kvality a investícia do nadčasového mramoru, akým je kolekcia Endless, nielenže pridáva hodnotu vášmu domovu, ale dáva dôraz aj na váš priestor s produktom, ktorý nikdy nevyjde z módy a zostáva jedným z najobľúbenejších v architektúre.

Spojenie krásy a praktickosti je veľkou devízou Metropolis. Povrchové úpravy – Natural, Touch, Honed a Non-Slip – nielen zlepšujú vizuálny vzhľad kolekcie, ale poskytujú aj pohodlie a všestrannosť. Široká škála povrchových úprav vyzýva na použitie tejto kolekcie či už v interiéri rodinného domu, vo veľkom a obchodnom priestore alebo vonku

Stage predstavuje efekt typický pre prírodnú esenciu dreva, ktorá je dokonale zachytená prostredníctvom úplne hladkého povrchu, čo umocňuje mimoriadne jemný a príjemný dotyk.