Viac ako 120 miliónov štvorcových metrov dlaždíc po celom svete, od Ameriky cez Európu až do Ázie a Oceánie. Mirage je spoločnosť, ktorá pomohla formovať príbeh porcelánu po celom svete. Dlhoročné skúsenosti spolu s významnými investíciami do výskumu a technológie v priebehu rokov prispeli k tomu, že sa spoločnosť stretáva s účinnosťou a flexibilitou na požiadavky sveta a stavebníctva. Spoločnosť ponúka riešenia, ktoré sú čoraz viac inovatívne a prepracované, či už z hľadiska spoľahlivosti alebo designu.

Katalógy na prezretie:

MIRAGE 2024

Catalogo 100% Bathroom

Bathmood Catalogue

Catalogo 100% Hotel

Nyuma Catalogue

Jolie Catalogue

Marble Catalogue

Glocal Catalogue

Elysian Catalogue

Norr Catalogue

Motley Catalogue

Papier Catalogue

Viceversa Catalogue

Le Pietre Catalogue

Novinky z Cersaie 2023

Vďaka dosiahnutiu rovnováhy medzi univerzálnym a jedinečným, ako naznačuje názov, ktorý spája „globálne“ s „lokálnym“, sa Glocal povzniesol nad dav pre svoju všestrannosť, vďaka čomu je ideálny pre rezidenčné prostredie aj veľké verejné priestory.

Dijon je poctou mimoriadnej kráse burgundského kameňa, vytvoreného s cieľom zachytiť podstatu historického materiálu a rozšíriť jeho výrazové a aplikačné možnosti vďaka upokojujúcej sile porcelánovej kameniny. Krása a funkčnosť sú skutočne základom tohto nového projektu Mirage.

Kolekcia Kao ponúka nový pohľad na krásu a všestrannosť tradičných drevených podláh. Od textúry cez výber uzlov a zŕn až po jemne voskovaný povrch, každý prvok bol verne reprodukovaný s precíznou pozornosťou, aby sa zachovalo jeho hlboké spojenie so zdrojom inšpirácie. Každý detail tohto projektu bol starostlivo vytvorený tak, aby zachytil autentickosť prírodnej referencie
.
Kolekcia ElysianTravertini, ktorá zdokonaľuje mnoho architektonických a dizajnových štýlov prirodzeným, všestranným spôsobom a dodáva akémukoľvek priestoru príťažlivú krásu a množstvo šarmu.